+38(067) 177 92 47

Категорії
Всі категоріїЗакрити

Співпраця

 

«Афіша.Рівне» допомагає задовольняти рекламні потреби підприємств Рівного та області. Динаміку розвитку видання забезпечують якісні рекламні площі, вигідні умови співпраці, команда досвідчених та професійних співробітників, головним завданням яких є задоволення рекламних потреб найвибагливішого клієнта.

 

Ми пропонуємо нашим клієнтам:

 

Ефективну рекламу в газеті «Афіша Рівне», яка допоможе успішно продавати товари та послуги, охоплювати нові ринки збуту. Газета допомагає доносити інформацію навіть до тих користувачів, які не використовують можливості інтернету.

Рекламу на нашому сайті, яка дає можливість привернути увагу багатотисячної аудиторії з усіх куточків України та з-за кордону.

Рекламу у соцмережах. Саме соцмережам сьогодні найбільше довіряють споживачі, тому ненав’язливе просування бренду, товарів та послуг у соціальних мережах та месенджерах є найефективнішим.

 

Рекламні можливості в тижневику «Афіша Рівне»:

 

1. Рекламні блоки на обкладинці газети (крейдований папір)

. перша сторінка

. друга сторінка

. передостання сторінка

. остання сторінка

 

2. Рекламні блоки на газетному папері

.Чорно-біла реклама (всі рубрики)

Рекламні можливості на порталі ar.rv.ua:

 

- розміщення банерної реклами

- розміщення рекламної інформації у формі  (виділених оголошень)

- розміщення рекламно-інформаційної статті 

- розміщення власних даних у Бізнес-довіднику (найповніший каталог підприємств та закладів Рівного)

- розміщення анонсів у стрічці новин розділу «Новини»

- розміщення акційних пропозицій у розділі «Акції»

 

Рекламні можливості на наших сторінках у соцмережах:

 

Розміщення рекламних блоків, статей, анонсів, посилань на сторінках:

- у мережі Фейсбук (сторінка, група)

- у мережі Інстаграм

 

Ви можете вибрати найоптимальніший варіант із запропонованих або застосувати усі варіанти в комплексі.

 

 А також Ви можете розмістити своє оголошення або рекламу по всій Україні (17 рекламно-інформаційних видань) аудиторія за тиждень 4 млн. осіб. 

 

 

 

Ми гарантуємо:

 

· Досвід нашого рекламного відділу (адже справжнє розуміння рекламних механізмів і відчуття сучасних тенденцій приходить після 7-10 років активної роботи на ринку), наші співробітники успішно працюють у сфері реклами понад 10 років.

· Якість реклами.

· Якість аудиторії (інвестуючи в рекламну кампанію, Ви інвестуєте в аудиторію рекламного носія). «Афіша Рівне» не роздається безкоштовно! Наша аудиторія платоспроможна і зацікавлена в інформації, яку ми подаємо в газеті.

· Можливість цільового розміщення рекламної кампанії, адже успіх рекламної кампанії залежить від кількості потенційних клієнтів, що її побачать – цільове розміщення у конкретних рубриках газети та сайту дозволить донести потрібну інформацію до максимальної кількості потенційних клієнтів.

Безкоштовну консультацію щодо рекламної кампанії Ви можете отримати за телефоном: +38(067) 177 92 47

 

Переваги партнерства з нами:

 

- комплексний, сучасний підхід до ведення вашої рекламної кампанії.

- безкоштовне виготовлення макетів, банерів та індивідуальних сторінок у бізнес-довіднику на сайті.

- доступний для безкоштовної консультації та інтернет-реклами керівник рекламного відділу, стаж роботи в галузі – більше 10-ти років.

- індивідуальна статистика показів банерної реклами та власної сторінки компанії у Бізнес-довіднику на порталі;

 

Ми надамо персонального менеджера для проведення активної індивідуальної роботи з рекламодавцем. В обов'язки менеджера входить супровід підприємства, підтримка і консультації з питань просування продукту, послуги чи бренду. Персональний менеджер проведе коротке роз’яснення принципів роботи тих чи інших рекламних площ, переваги і недоліки тих чи інших рекламних носіїв, визначить Вашу споживчу аудиторію, окреслить переваги і недоліки застосування доступних на сьогодні рекламних методик, запропонує індивідуальну рекламну кампанію, метою якої буде максимальне охоплення Вашої споживчої аудиторії.

 

 

Наша місія полягає у тому, аби забезпечити нашим клієнтам не лише найвищу якість обслуговування, яка відповідатиме сучасним стандартам, а й відкрити для їх бізнесу нові перспективи та нові можливості розвитку.

 

 

Співпраця