- Мій син сам відповідатиме за свій вчинок, - директор Рівненської АЕС прокоментував резонансні події

- Мій син сам відповідатиме за свій вчинок, - директор Рівненської АЕС прокоментував резонансні події
Вчора у лікарні померла 64-річна жінка з Вараша, яку побили під час відпочинку на Білому озері.

За повідомленням поліції, під час розтину тіла померлої судмедексперти виявили набряк головного мозку, внутрішню черепно-мозкову травму з крововиливами під оболонку головного мозку.

Донька жінки звинувачує у нападі на себе та свою матір сина директора Рівненської АЕС Євгена Павлишина, якому належить база відпочинку «Холодок» на Білому озері.

Після резонансу Рівненська АЕС поширила офіційне звернення директора Павла Павлишина:

- Ця подія викликала великий резонанс у місті та області. Вона пов’язана з моєю родиною. У суботу стався інцидент на Білому озері, який пов'язаний з моїм старшим сином. Через добу після інциденту одна з осіб потрапила у лікарню з травмами. На жаль, жінка вчора зранку померла. Хочу висловити свої співчуття її рідним та близьким. Хочу сказати, що моєму сину 36 років. Він уже доросла людина та має свою сім’ю. Мій син самостійно відповідатиме за той вчинок, у якому задіяний. Ніякого втручання з моєї сторони у хід слідства не буде й не може бути. Крім того, якщо мій син винен, то він понесе покарання. Скажу, що цю подію намагаються використати для тиску на мене та колектив Рівненської АЕС. Вважаю, що особисте не потрібно змішувати з професійними речами.

23.06.2022
Джерело:
rivnepost.rv.ua
Поділіться цим із друзями:

Потяг «Антонівка – Зарічне» евакуйовують з області

На випадок обстрілу

На Рівненщині відкрили ще один Дія.Центр

Відтепер Дія.Центр функціонує в місті Корець. Такий статус отримав ЦНАП, який працює в громаді з 2020 року. На Рівненщині він став третім. Адже Дія.Центри вже працюють у Гощі та Бокіймі. Свою роботу вони розпочали на початку року.

Рівняни попрощались з загиблим невідомим Героєм (ФОТО)

Молодий парубок, орієнтовно 25 років, який мужньо боронив рідну землю загинув на Луганщині у березні.

Ліг під потяг: у Рівненському районі чоловік вчинив самогубство

У Здолбунові 57-річний чоловік вчинив самогубство — він ліг на колії та потрапив під потяг.

Для евакуйованих онкохворих дітей у Рівному збирають книги

Рівненська обласна бібліотека для молоді оголошує збір україномовних книжок (дитячих, підліткових та молодіжних). Вони будуть передані для евакуйованих онкохворих дітей від 5 до 16 років з України у Мадрид (Іспанія).