Рівненська АЕС придбала дихальні апарати для персоналу

Рівненська АЕС придбала дихальні апарати для персоналу
62 дихальних апарати на стисненому повітрі придбала Рівненська АЕС для пожежників Другого державного пожежно-рятувального загону та оперативного персоналу станції.

Нові дихальні апарати необхідні для створення оптимальних і належних умов для роботи у загазованих і задимлених середовищах під час навчань, тренувань, гасінні пожеж, ліквідації надзвичайних ситуацій та їхніх наслідків.

Обладнання важливе для забезпечення засобами індивідуального захисту органів дихання особового складу ДПРЗ-2 з охорони Рівненської АЕС та оперативного персоналу цеху теплової автоматики та вимірювань, цеху радіаційної безпеки, електричного цеху, реакторних цехів підприємства.

Високоефективні німецькі дихальні апарати Dräger PSS 5000 з метало-композитними балонами 6,8 л та панорамними масками розраховані на час захисної дії тривалістю не менше 120 хвилин. Їх закуплено згідно з вимогами нормативних документів щодо організації гасіння пожеж на АЕС з ядерними реакторами типу ВВЕР.

Постачальником стане ТОВ «ДС Технологія для життя» — єдиний уповноважений постачальник цієї продукції в Україні, що має відповідну довідку Торгово-промислової палати та сертифікат офіційного дистрибутора компанії Dräger. Відповідно до умов договору дихальні апарати мають бути поставлені на РАЕС до 23 серпня поточного року.

Рівненська АЕС придбала дихальні апарати для персоналу

Юлія Кулаєва

23.06.2022
Джерело:
rivnepost.rv.ua
Поділіться цим із друзями:

Потяг «Антонівка – Зарічне» евакуйовують з області

На випадок обстрілу

На Рівненщині відкрили ще один Дія.Центр

Відтепер Дія.Центр функціонує в місті Корець. Такий статус отримав ЦНАП, який працює в громаді з 2020 року. На Рівненщині він став третім. Адже Дія.Центри вже працюють у Гощі та Бокіймі. Свою роботу вони розпочали на початку року.

Рівняни попрощались з загиблим невідомим Героєм (ФОТО)

Молодий парубок, орієнтовно 25 років, який мужньо боронив рідну землю загинув на Луганщині у березні.

Ліг під потяг: у Рівненському районі чоловік вчинив самогубство

У Здолбунові 57-річний чоловік вчинив самогубство — він ліг на колії та потрапив під потяг.

Для евакуйованих онкохворих дітей у Рівному збирають книги

Рівненська обласна бібліотека для молоді оголошує збір україномовних книжок (дитячих, підліткових та молодіжних). Вони будуть передані для евакуйованих онкохворих дітей від 5 до 16 років з України у Мадрид (Іспанія).