Виробник байрактарів передав гуманітарну допомогу на Рівненщину

Виробник байрактарів передав гуманітарну допомогу на Рівненщину
Фура з харчами та засобами гігієни надійшла з Туреччини від компанії «Байкар».

Допомога організована Посольством Турецької Республіки в Україні.

- Це не перша і не остання допомога від посольства. Впевнений, скоро будуть нові, ще більш глобальні спільні проекти, - наголосив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль, який зустрівся із послом Ягмуром Гульдере.

Також представники Посольства Турецької Республіки в Україні завітали в медичні заклади області. Гостей ознайомили з роботою в надзвичайних випадках та показали турецьке обладнання в операційних дитячої лікарні.

- Разом з керівниками закладів обговорили потребу закладів під час воєнних дій в нашій країні, зокрема збільшення джерел автономного живлення. Адже у медицині є такі енергоємні процеси, які не можна зупинити. Наприклад, безперервний цикл роботи має апарат МРТ. Тому вкрай важливо підсилити системи резервних живлень лікарень, - розповів перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

 

26.10.2022
Джерело:
rivnepost.rv.ua
Поділіться цим із друзями:

Рівнянин розповів, чому бив в аптеках вікна та двері

31-річний рівнянин, який сьогодні вночі камінням пошкодив склопакет вхідних дверей аптеки у центрі міста, пояснив поліцейським навіщо це зробив.

Армія Росії пішла, але Херсон у великій небезпеці (ВІДЕО)

Українські військові закликали мешканців звільненого Херсона не ігнорувати повітряні тривоги.

СБУ затримала у Рівному військовослужбовця - агента росіян (ВІДЕО)

Під час проведення багатоетапної спецоперації, співробітники СБУ викрили та затримали зрадника, який у вересні був завербований спецслужбами Росії.

Поліція шукає рівнянина, який переховується від суду

Поліцейські Рівненського районного управління розшукують 35-річного рівнянина, обвинуваченого у вчиненні наркозлочину, який переховується від суду.

Рівнянин розбив цеглиною двері в аптеку на очах у патрульних (ВІДЕО)

Чоловіка, який нищив вітрини у центрі Рівного, затримали патрульні.