У Донецькій області загинув гранатометник з Вараша

У Донецькій області загинув гранатометник з Вараша
Сумну звістку з фронту про загибель Олександра Сергійчука повідомив голова міста рівненських атомників Олександр Мензул.

27-річний житель Вараша служив гранатометником в роті охорони 45-ї окремої артилерійської бригади, але виконував бойові завдання разом із 35-ю бригадою морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського.

До війська захищати Україну Олександра мобілізували на початку серпня минулого року.

21 квітня Олександр разом із побратимами вступили у бій з ворогом біля с.Новокалинове Донецької області. Тіло Героя вдалося евакуювати з поля бою лише 29 квітня.

- Про час та день прощання з нашим Захисником повідомлю пізніше. Співчуття родині, батькам, друзям, - сповістив міський голова Вараша.

02.05.2023
Джерело:
rivnepost.rv.ua
Поділіться цим із друзями:

Скільки повітряних тривог пережила Рівненщина за квітень

У квітні на території Рівненщини всього пролунало 5 повітряних тривог.

Щоб врятувати доньку від поліції, мати на Здолбунівщині віддала усі свої гроші

До 55-річної жительки села Спасів колишнього Здолбунівського району зателефонувала невідома, яка назвалась поліцейською.

В перинатальному центрі розпочав роботу гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу

У Рівненському обласному перинатальному центрі розпочав роботу гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу для жінок та дівчат з інвалідністю та порушенням опорно-рухового апарату.

Рівненську обласну організацію «Європейської Солідарності» очолить екснардеп

У середу, 3 травня, в Рівному мають відбутися збори Рівненської обласної організації партії “Європейська Солідарність”, на яких планують висловити недовіру її нинішньому керівнику, скандальному депутату облради Віталію Гайдукевичу.

У лісі на Волині виявили заражений африканською чумою труп свині

На Волині зафіксували випадок африканської чуми свиней.