Земляки провели в останюю дорогу трьох Героїв із Рівненщини

Земляки провели в останюю дорогу трьох Героїв із Рівненщини
На Рівненщині попрощалися з трьома героями - Андрієм Мізером, Тарасом Землинним, Олександром Бойком.

Острозька громада провела в останню дорогу захисника Андрія Мізера. Чоловік загинув під час воєнних дій на Сході країни. У захисника залишились син, дружина та батьки.

Рівненська громада прощалась із захисником Тарасом Землинним. 11 листопада чоловік востаннє вийшов на зв’язок з рідними, після чого разом із побратимами вирушив у бій у селі Павлівка на Донеччині. Від 13 листопада Тарас вважався зниклим безвісти упродовж п'яти місяців. Лише 22 квітня з військової частини повідомили дружині, що було знайдено тіло Героя.

Жителі Сарненщини провели в останню дорогу загиблого Героя Олександра Бойка. Чоловік проживав у Сарнах. Із перших днів повномасштабного вторгнення не вагаючись вступив до лав добровольчого формування Сарненської громади. Олександр ніс службу на постах. Згодом чоловік був призваний на службу до ЗСУ. 27 квітня під час виконання бойового завдання в Бахмуті 46-річний воїн загинув. Без батька залишилось двоє дітей.

02.05.2023
Джерело:
rivnepost.rv.ua
Поділіться цим із друзями:

Скільки повітряних тривог пережила Рівненщина за квітень

У квітні на території Рівненщини всього пролунало 5 повітряних тривог.

Щоб врятувати доньку від поліції, мати на Здолбунівщині віддала усі свої гроші

До 55-річної жительки села Спасів колишнього Здолбунівського району зателефонувала невідома, яка назвалась поліцейською.

В перинатальному центрі розпочав роботу гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу

У Рівненському обласному перинатальному центрі розпочав роботу гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу для жінок та дівчат з інвалідністю та порушенням опорно-рухового апарату.

Рівненську обласну організацію «Європейської Солідарності» очолить екснардеп

У середу, 3 травня, в Рівному мають відбутися збори Рівненської обласної організації партії “Європейська Солідарність”, на яких планують висловити недовіру її нинішньому керівнику, скандальному депутату облради Віталію Гайдукевичу.

У лісі на Волині виявили заражений африканською чумою труп свині

На Волині зафіксували випадок африканської чуми свиней.