Рівненську обласну організацію «Європейської Солідарності» очолить екснардеп

Рівненську обласну організацію «Європейської Солідарності» очолить екснардеп
У середу, 3 травня, в Рівному мають відбутися збори Рівненської обласної організації партії “Європейська Солідарність”, на яких планують висловити недовіру її нинішньому керівнику, скандальному депутату облради Віталію Гайдукевичу.

Натомість, центральне керівництво партії пропонує на місце Гайдукевича колишнього народного депутата від БПП, а нині депутата Рівненської облради Василя Яніцького, повідомляють Рівненські новини та нагадують, що відставки Гайдукевича з посади керівника РОО партії “ЄС” та однойменної фракції у Рівненській обласній раді вимагає абсолютна більшість партійців. А сам Гайдукевич прийшов на дану посаду також зі скандалом та в результаті інтриг. 

02.05.2023
Джерело:
rivnepost.rv.ua
Поділіться цим із друзями:

Скільки повітряних тривог пережила Рівненщина за квітень

У квітні на території Рівненщини всього пролунало 5 повітряних тривог.

Щоб врятувати доньку від поліції, мати на Здолбунівщині віддала усі свої гроші

До 55-річної жительки села Спасів колишнього Здолбунівського району зателефонувала невідома, яка назвалась поліцейською.

В перинатальному центрі розпочав роботу гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу

У Рівненському обласному перинатальному центрі розпочав роботу гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу для жінок та дівчат з інвалідністю та порушенням опорно-рухового апарату.

У лісі на Волині виявили заражений африканською чумою труп свині

На Волині зафіксували випадок африканської чуми свиней.

Упродовж тижня на Рівненщині очікуються короткочасні дощі

Потепління зміниться похолоданням після проходження холодного фронту з північного заходу, який принесе короткочасні дощі різної інтенсивності.