На Здолбунівщині чоловік підпалив поле й опинився у реанімації

На Здолбунівщині чоловік підпалив поле й опинився у реанімації
62-річного жителя Здолбунівщини госпіталізували до реанімаційного відділення з отруєнням продуктами горіння після того, як він намагався самостійно загасити спалах стерні. Про це повідомили в поліції Рівненської області.

Нещасний випадок трапився 5 серпня близько 14:35 у селі Здовбиця. За попередньою інформацією, після збирання пшениці комбайном 62-річний пенсіонер вирішив спалити стерню на полі. Однак вогонь швидко вийшов з-під контролю.

Сусіди, які викликали рятувальників, розповіли, що чоловік намагався власноруч приборкати полум’я. Та через щільний дим він надихався чадним газом, до того ж отримав опіки невеликої площі.

Його в екстреному порядку доправили до лікарні, де нині він перебуває під апаратом штучної вентиляції легень.

Загоряння стерні ліквідували вогнеборці.

06.08.2026
Джерело:
rivnepost.rv.ua
Поділіться цим із друзями:

Що розкопали археологи у Дубенському замку

Комусь це речі в давнину були дуже потрібні.

Острозький військовий ліцей шукає старі фото та кумедні історії

Від своїх випускників.

На Вінниччині загинув лікар з Рівненщини

Рівненська обласна дитяча лікарня повідомила про смерть лікаря-анестезіолога Дмитра Сисонюка. Йому було 43 роки.

Пільговий проїзд у Рівному без транспортної картки: кого це стосується

З 1 серпня 2026 року оплатити проїзд у громадському транспорті Рівненської громади можна виключно у безготівковій формі.

У соборі Рівного відзначили Преображення Господнє та освятили плоди

У Свято-Вознесенському кафедральному соборі Рівного відбулося урочисте богослужіння з нагоди свята Преображення Господнього.