Співпраця

«Афіша.Рівне» допомагає задовольняти рекламні потреби підприємств Рівненщини. 

Ми пропонуємо нашим клієнтам:

Рекламу на нашому сайті, яка дає можливість привернути увагу багатотисячної аудиторії з усіх куточків України та з-за кордону.

Ефективну рекламу в газеті «Афіша.Рівне», яка допоможе успішно продавати товари та послуги, охоплювати нові ринки збуту. Газета допомагає доносити інформацію навіть до тих користувачів, які не використовують можливості інтернету.

Рекламу у соцмережах. Саме соцмережам сьогодні найбільше довіряють споживачі, тому ненав’язливе просування бренду, товарів та послуг у соціальних мережах та месенджерах є найефективнішим.

Рекламні можливості на сайті ar.rv.ua:

- розміщення банерної реклами

- розміщення рекламної інформації у формі виділених оголошень

- розміщення рекламно-інформаційної статті (включно з вставкою мультимедійних матеріалів: фото, відео, аудіо, інфографіки тощо).

- розміщення власних даних у Каталозі компаній (найповніший каталог підприємств та закладів Рівненської області, постійне оновлення бази даних)

- розміщення анонсів у стрічці новин розділу «Новини»

Рекламні можливості на наших сторінках у соцмережах:

Розміщення рекламних блоків, статей, анонсів, посилань на сторінках:

- у мережі Фейсбук

- у мережі Інстаграм

Ви можете вибрати найоптимальніший варіант із запропонованих або застосувати усі варіанти в комплексі. Ознайомитись із загальним прайсом наших послуг можна за посиланням.

Ми гарантуємо:

Досвід нашого рекламного відділу (адже справжнє розуміння рекламних механізмів і відчуття сучасних тенденцій приходить після 7-10 років активної роботи на ринку), наші менеджери успішно працюють у сфері реклами понад 20 років.

Якість реклами.

Якість аудиторії (інвестуючи в рекламну кампанію, ви інвестуєте в аудиторію рекламного носія). «Афішу.Рівне» не роздають безкоштовно! Наша аудиторія платоспроможна і зацікавлена в інформації, яку ми подаємо в газеті.

Можливість цільового розміщення рекламної кампанії, адже успіх рекламної кампанії залежить від кількості потенційних клієнтів, що її побачать – цільове розміщення у конкретних рубриках газети та сайту дозволить донести потрібну інформацію до максимальної кількості потенційних клієнтів.

Безкоштовну консультацію щодо рекламної кампанії ви можете отримати за тел.: +38 (067) 177-92-47 (Viber, Telegram)

Переваги партнерства з нами:

- відкриті і загальнодоступні для оприлюднення тиражі;

- відкрита для перегляду статистика офіційного сайту;

- індивідуальна статистика показів банерної реклами та оголошень;

- безкоштовне виготовлення макетів, банерів та індивідуальних сторінок у бізнес-довіднику на сайті.

- комплексний, сучасний підхід до ведення вашої рекламної кампанії.

Ми надамо персонального менеджера для проведення активної індивідуальної роботи з рекламодавцем. В обов'язки менеджера входить супровід підприємства, підтримка і консультації з питань просування продукту, послуги чи бренду. Персональний менеджер проведе коротке роз’яснення принципів роботи тих чи інших рекламних площ, переваги і недоліки тих чи інших рекламних носіїв, визначить вашу споживчу аудиторію, окреслить переваги і недоліки застосування доступних на сьогодні рекламних методик, запропонує індивідуальну рекламну кампанію, метою якої буде максимальне охоплення вашої споживчої аудиторії.

Наша головна цінність – це успішний колектив досвідчених та амбітних менеджерів, які досконало знають специфіку рекламного ринку Рівненщини!